• History

Zrće, plaža, zrce

  • 3.523.867 Pregled(a)

Kamera info

Vrijeme

9o C 76% 1022 hPa

Ima li osobe koja nije čula za plažu Zrće u Novalji, na otoku Pagu? LiveCamCroatia ima Web kameru postavljenu u klubu Aquarius, na Zrću, odakle možete pratiti zanimljiva događanja tijekom ljetnih partija koji su kroz par godina postali popularni u čitavom svijetu. Ako ste se dvoumili doći i posjetiti ovu lokaciju na Jadranu, pogledajte lude zabave i vidite iz prve ruke je li ovo mjesto za vas. Nadamo se da ćete doći i uživati u ljetnim ludorijama na prelijepoj plaži koju vidite ispred sebe. Osim uređene plaže s lijeve strane, naše snimke krasi i prelijepa zelenoplava boja Jadrana. Mislimo da imate i previše razloga da budete dio sljedeće ljetne gužve u Zrću.

PROVJERITE SVA DOGAĐANJA NA PLAŽI ZRĆE

Zrće program 2019

Spring Break Festival 30.5.-2.6.2019

Big Beach Spring Break 30.5.-2.6.2019

Beach Bites Beats 15.-21.6.2019

Hideout Festival 1.-5.7.2019

Hard Island 7.-11.7.2019

Fresh Island Festival 14.-18.7.2019

Area 4 Festival 16.-19.7.2019

Austria Goes Zrće 20.-27.7.2019

Black Sheepp Festival 29.7.-1.8.2019

Prijavite se na newsletter

Upišite svoju Email adresu i primajte informacije o LiveCamCroatia. (e-mail adresa se koristi isključivo u svrhe slanja promotivnih ponuda i novosti, nije javno vidljiva)

Naši partneri