Area 4 Festival Zrće
  • Event & Site

Area 4 Festival Zrće

  • 0 kamera online
  • 0 kamera offline
  • 3.52M Pregled(a)

Jedinstveni festival koji na plažu Zrće dovodi nešto drugačiji zvuk od uobičajenog. 4 kluba na zrću u 4 dana ugošćuju najbolje DJ izvođače trap, hip-hop, r’n’b, dubstep i house glazbe. Yellow Claw, Borgore, WE ARE GTA, The Jillionaire, NGHTMRE, Garmiani, Sikdope and Stoltenhof, Malaa, San Holo, Mercer, Delayers, Moksi, Grandtheft, Borgore, Kayzo samo su neka od imena koja možete susresti na Area 4 festivalu na zrću. Za 2019 najavljeni su Brohug, Garmiani, Mike Cervello, Moksi, a očekuje se najava još nekih imena.

Pogledajte kako je to izgledalo proteklih sezona

PROVJERITE SVA DOGAĐANJA NA PLAŽI ZRĆE

Zrće program

Spring Break Festival 30.5.-2.6.2019

Big Beach Spring Break 30.5.-2.6.2019

Beach Bites Beats 15.-21.6.2019

Hideout Festival 1.-5.7.2019

Hard Island 7.-11.7.2019

Fresh Island Festival 14.-18.7.2019

Area 4 Festival 16.-19.7.2019

Austria Goes Zrće 20.-27.7.2019

Black Sheep Festival 29.7.-1.8.2019

Prijavite se na newsletter

Upišite svoju Email adresu i primajte informacije o LiveCamCroatia. (e-mail adresa se koristi isključivo u svrhe slanja promotivnih ponuda i novosti, nije javno vidljiva)

Naši partneri