Austria Goes Zrće
  • Event & Site

Austria Goes Zrće

  • 20.07.2019. - 27.07.2019.
  • 0 kamera online
  • 0 kamera offline
  • 4.56M Pregled(a)

Kao što i samo ime govori ovo je tjedan posjetitelja iz Austrie takozvani #AustriaWeek, no to ne znači da će na plaži zrće biti samo Austrijanci ;) Svi su pozvani i sigurni smo da će biti gostiju iz svih dijelova Europe iz razloga što u goste dolaze Gigi D'Agostino, Salvatore Ganacci, Will Sparks, Headhunterz, Tyo, Raf Camora, Vini Vici, Brennan Heart, Rene Rodrigezz, Coverrun, Shany i mnogi drugi.

Pogledajte najavu za AGZ 2019 i video spotove s najboljim trenucima ranije održanih festivala

Zrće program

Spring Break Festival 30.5.-2.6.2019

Big Beach Spring Break 30.5.-2.6.2019

Beach Bites Beats 15.-21.6.2019

Hideout Festival 1.-5.7.2019

Hard Island 7.-11.7.2019

Fresh Island Festival 14.-18.7.2019

Area 4 Festival 16.-19.7.2019

Austria Goes Zrće 20.-27.7.2019

Black Sheep Festival 29.7.-1.8.2019

Prijavite se na newsletter

Upišite svoju Email adresu i primajte informacije o LiveCamCroatia. (e-mail adresa se koristi isključivo u svrhe slanja promotivnih ponuda i novosti, nije javno vidljiva)

Naši partneri