Beach Bites Beats
  • Event & Site

Beach Bites Beats

  • 15.06.2019. - 21.06.2019.
  • 0 kamera online
  • 0 kamera offline
  • 3.52M Pregled(a)

Ubrzo nakon otvaranja party sezone na plaži Zrće dolazi festival Beach.bites.beats, a suosnivači Vol2Cat ove godine imaju još 6 DJ-eva!

Putujte s omiljenim DJ-om u Hrvatsku. Živite s njim tjedan dana u kući i prisustvujte cool pool party-u u vili. Posjetite najbolje klubove na svijetu na plaži Zrće u najbolje vrijeme u godini! 6 međunarodno poznatih DJ-a u najboljim klubovima na svijetu.

Pogledajte najavu za Beach Bites Beats 2019

Zrće program

Spring Break Festival 30.5.-2.6.2019

Big Beach Spring Break 30.5.-2.6.2019

Beach Bites Beats 15.-21.6.2019

Hideout Festival 1.-5.7.2019

Hard Island 7.-11.7.2019

Fresh Island Festival 14.-18.7.2019

Area 4 Festival 16.-19.7.2019

Austria Goes Zrće 20.-27.7.2019

Black Sheep Festival 29.7.-1.8.2019

Prijavite se na newsletter

Upišite svoju Email adresu i primajte informacije o LiveCamCroatia. (e-mail adresa se koristi isključivo u svrhe slanja promotivnih ponuda i novosti, nije javno vidljiva)

Naši partneri