Hideout Festival
  • Event & Site

Hideout Festival

  • 0 kamera online
  • 0 kamera offline
  • 3.52M Pregled(a)

Hideout je hrvatski festival elektronske glazbe koji se održava u kultnim klubovima na Novaljskoj plaži Zrće, uključujući Papayu, Kalypso, Aquarius i Noa Beach Club.

Održava se pet dana i noći u srpnju, Hideout ne samo da preuzima najbolje klubove na plaži, već i zaplovljava u Jadran na niz zabava na brodu na kojima su se prije pojavili Skream, Peggy Gou i My Nu Leng i mnogi drugi.

Na glavnom festivalu, fanovi mogu očekivati zvukove iz cijelog spektra plesne glazbe, od House glazbe pa sve do živopisnog drum n bass žanra.

Ovogodišnji Line up je kao i svake godine vrlo impresivan, a krase ga imena poput Jamie Jones, Fisher, Bicep DJ set, MK, Eats Everything, Claptone, Charlote De Wite, Solardo, Skream, Gorgon city i više od pedesetak drugih izvođača

Pogledajte neke od videa snimljenih tijekom proteklih izdanja Hideout Festivala

Zrće program

Spring Break Festival 30.5.-2.6.2019

Big Beach Spring Break 30.5.-2.6.2019

Beach Bites Beats 15.-21.6.2019

Hideout Festival 1.-5.7.2019

Hard Island 7.-11.7.2019

Fresh Island Festival 14.-18.7.2019

Area 4 Festival 16.-19.7.2019

Austria Goes Zrće 20.-27.7.2019

Black Sheep Festival 29.7.-1.8.2019

Prijavite se na newsletter

Upišite svoju Email adresu i primajte informacije o LiveCamCroatia. (e-mail adresa se koristi isključivo u svrhe slanja promotivnih ponuda i novosti, nije javno vidljiva)

Naši partneri