Black Sheep Festival
  • Event & Site

Black Sheep Festival

  • 29.07.2019. - 01.08.2019.
  • 1 kamera online
  • 0 kamera offline
  • 6.25M Pregled(a)

Najveći festival u organizaciji svih klubova s plaže Zrće u samo 4 dana ugošćuje desetke top DJ-a, tako će se ove godine na Zrću pronaći Carnage, Kshmr, Nicky Romero, Nervo, Ofenbach, Oliver Heldens, Tchami B2B Malaa, Dynoro, Jay Hardway, Mercer i još neka imena koja tek trebaju biti najavljena.

Ako je suditi po prethodnim Black Sheep Festivalima ovaj će biti još bolji i veći nego raniji, a to znači top glazbeni doživljaj za sve poklonike elektronske muzike.

Pogledajte ranija izdanja ovog festivala

Zrće program

Spring Break Festival 30.5.-2.6.2019

Big Beach Spring Break 30.5.-2.6.2019

Beach Bites Beats 15.-21.6.2019

Hideout Festival 1.-5.7.2019

Hard Island 7.-11.7.2019

Fresh Island Festival 14.-18.7.2019

Area 4 Festival 16.-19.7.2019

Austria Goes Zrće 20.-27.7.2019

Black Sheep Festival 29.7.-1.8.2019

Prijavite se na newsletter

Upišite svoju Email adresu i primajte informacije o LiveCamCroatia. (e-mail adresa se koristi isključivo u svrhe slanja promotivnih ponuda i novosti, nije javno vidljiva)

Naši partneri