• History

Party Boat - Zrće, Zrće, [ Upravo sada, UŽIVO ] LiveStreaming kamere iz Hrvatske

  • 0 Pregled(a)

Kamera info

Vrijeme

31o C 43% 1017 hPa

Party boat Zrće gotovo svakodnevno uveseljava stotinjak mladih željnih dobre zabave i muzike. Odličan način da se istraži nešto više i vidi nešto što nije dostupno svakom oku. Skrivene uvale, kristalno čisto more, skakanje s litica ili jednostavno druženje s prijateljima i upoznavanje novih, idealan su način za provesti ljetno posljepodne.

PROVJERITE SVA DOGAĐANJA NA PLAŽI ZRĆE

Spring Break Festival 30.5.-2.6.2019

Big Beach Spring Break 30.5.-2.6.2019

Beach Bites Beats 15.-21.6.2019

Hideout Festival 1.-5.7.2019

Hard Island 7.-11.7.2019

Fresh Island Festival 14.-18.7.2019

Area 4 Festival 16.-19.7.2019

Austria Goes Zrće 20.-27.7.2019

Black Sheep Festival 29.7.-1.8.2019

Prijavite se na newsletter

Upišite svoju Email adresu i primajte informacije o LiveCamCroatia. (e-mail adresa se koristi isključivo u svrhe slanja promotivnih ponuda i novosti, nije javno vidljiva)

Naši partneri