Fresh island festival
  • Event & Site

Fresh island festival

  • 0 kamera online
  • 0 kamera offline
  • 3.52M Pregled(a)

Fresh island festival na Zrće donosi nešto drugačiji zvuk od uobičajenog i plaža se na par dana prepušta HipHop zvuku. Mnogobrojna publika raznih dobnih skupina iz čitave europe svake godine u sve većem broju dolazi na ovaj jedinstveni festival. Ovaj festival posljednjih nekoliko godina ugostio je najpoznatija imena HipHop scene kao što su Snoop Doggy Dog, Nas, Eve, DJ Muggs, DJ Revolution, DJ Statik Selektah, DJ Shortee Blitz, Iggy Azalea, A$AP Rocky, KRS-One DJ Tony Touch, Statik Selektah, Rick Ross, Method Man & Redman, Mobb Deep, Action Bronson, Joey Bada$$, Pusha T, Danny Brown, Migos, Statik Selektah, JME, Stormzy, Tropkillaz, Wiz Khalifa, Ty Dolla Sign, DJ Premier, Tim Westwood, Chris Brown, Kehlani, Shakka, Logan Sama. 

Ove sezone najavljeni su Tyga, Tory Lanez, Lil Uzi Verth, Gunna, Not3s, Hardy Caprio, Afro B, B young, Tim Westwood i mnogi drugi

Pogledajte najavu za Fresh island festival 2019 i reportaže s prošlogodišnjih festivala

Zrće program

Spring Break Festival 30.5.-2.6.2019

Big Beach Spring Break 30.5.-2.6.2019

Beach Bites Beats 15.-21.6.2019

Hideout Festival 1.-5.7.2019

Hard Island 7.-11.7.2019

Fresh Island Festival 14.-18.7.2019

Area 4 Festival 16.-19.7.2019

Austria Goes Zrće 20.-27.7.2019

Black Sheep Festival 29.7.-1.8.2019

Prijavite se na newsletter

Upišite svoju Email adresu i primajte informacije o LiveCamCroatia. (e-mail adresa se koristi isključivo u svrhe slanja promotivnih ponuda i novosti, nije javno vidljiva)

Naši partneri