Spring Break Island Festival
  • Event & Site

Spring Break Island Festival

  • 30.05.2019. - 02.06.2019.
  • 3 kamera online
  • 0 kamera offline
  • 9.23M Pregled(a)

Svake godine Spring Break Island festival otvara party sezonu na zrću, a mladi iz raznih dijelova europe dolaze proslaviti kraj školske godine ili školovanja. Spring break island odličan je uvod u nadolazeće ljeto, a za sve koji jedva čekaju party na otvorenom ovo je mjesto koje moraju posjetiti. Odličan lineup Dj-a jamstvo je dobrog provoda, proteklih godina Spring break island ugostio je mnogobrojna imena kao što su  Dimitri Vegas & Like Mike, Tujamo, Plastik Funk, Sigma, Alan Walker, Allefarben a za Spring break island 2019 najavljeni su Salvatore Ganacci, Felix Jaehn, Cuebrick, Moestwanted, a sigurni smo da to nisu sva imena koja će nastupiti na Spring Break-u ove godine te očekujemo da organizator predstavi još možda nekog posebnog gosta.

PROVJERITE SVA DOGAĐANJA NA PLAŽI ZRĆE

Zrće program

Spring Break Festival 30.5.-2.6.2019

Big Beach Spring Break 30.5.-2.6.2019

Beach Bites Beats 15.-21.6.2019

Hideout Festival 1.-5.7.2019

Hard Island 7.-11.7.2019

Fresh Island Festival 14.-18.7.2019

Area 4 Festival 16.-19.7.2019

Austria Goes Zrće 20.-27.7.2019

Black Sheepp Festival 29.7.-1.8.2019

Prijavite se na newsletter

Upišite svoju Email adresu i primajte informacije o LiveCamCroatia. (e-mail adresa se koristi isključivo u svrhe slanja promotivnih ponuda i novosti, nije javno vidljiva)

Naši partneri